150 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Yeni

CATS OF EPHESOS

0 yorum

VAR

150,00

Adet
Açıklama

Türkiye’nin batısındaki bu eşsiz kentte 120 yıldan beri aktif olarak çalışan Avusturyalı arkeologlar düzenli olarak önemli buluntuları ortaya çıkarmaktadırlar. Bu kitap antik dünyayı çok özel bir bakış açısından göstermektedir. Efes kazıları başkanı, Avusturya’nın 2011 yılı en iyi bilim insanı ödülü sahibi Sabine Ladstätter ile dünyanın en iyi fotoğrafçılarından biri olan Lois Lammerhuber ve Efes kazıları fotoğrafçısı Niki Gail, dünyanın en muhteşem arkeolojik yerlerinden birinin ve onun sakinlerinin, “Efes’in Kedileri”nin portrelerini sunuyor. Kediler Efes’te neredeyse her yerdedir ve yaşadıkları çevre ile çok özel bir ilişki içine girmişlerdir. Bu kitap okurları tapınakların, kapıların ve tiyatronun büyülü dünyasında fotoğraf ve anlatımlar eşliğinde gizemli ve sihirli bir gezintiye çıkarmaktadır.
“EFES’İN KEDİLERİ” KİTABI TÜM KEDİSEVERLERİN SAHİP OLMASI GEREKEN BİR KİTAPTIR. 

SEIT !” JAHREN SIND IN EPHESOS, AN DIESEM EINZIGARTIGEN PLATZ IN DER WESTTÜRKEI, österreichische Archäologen tätig, die regelmäßig bedeutende Funde zutage bringen. Dieses Buch zeigt die antike Welt aus einem ganz besonderen Blickwinkel. Sabine Ladstätter, österreichische Wissenschaftlerin des Jahres 2011 und Grabungsleiterin in Ephesos, porträtiert gemeinsam mit Lois Lammerhuber, einem der besten Fotografen der Welt, und Niki Gail, dem Fotografen der Ausgrabung in Ephesos, auf ungewöhnliche Weise eine der spektakulärsten archäologischen Stätten der Welt und ihre Bewohner – die Katzen von Ephesos. Katzen sind hier fast überall zu fi nden, sie gehen eine ganz spezielle Symbiose mit ihrem Lebensraum ein. Eine inhaltliche und fotografi sche „magical mystery tour“ durch die Zauberwelt der Tempel, Tore und Theater.
,,DIE KATZEN VON EPHESOS” – EIN MUST-HAVE FÜR ALLE KATZENLIEBHABER!

FOR 120 YEARS AUSTRIAN ARCHEOLOGISTS HAVE BEEN WORKING IN EPHESOS, THIS MAGICAL SITE IN WESTERN TURKEY, and continue to make spectacular fi nds. This book presents the ancient world from a very special angle. Sabine Ladstätter, Austrian Scientist of the Year 2011 and director of the excavations in Ephesos, and award winning photographer Lois Lammerhuber – supported by Niki Gail, the photographer at the excavation site – present one of the most spectacular archeological sites of the world and their inhabitants – the cats of Ephesos. Cats can be found almost anywhere in the ancient city and live in a special symbiotic relationship with their environment. This is a photographic “magical mystery tour” through the world of temples, theaters and stones with explanations of the historic places.
“THE CATS OF EPHESOS” – A MUST-HAVE FOR ALL CAT LOVERS!

Çevirmen

Neşe Kul-BerndtFiliz Öztürk

Dili

Türkçe - Almanca - İngilizce

Yılı

2013

 • Sabine Ladstatter
 • Özellik Değer
  Cilt Tipi Karton Kapak
  Dil İngilizce
  Dil Türkçe
  Sayfa Sayısı 125
  Yazar Sabine Ladstatter
  Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
  Peşin 150,00 150,00
  2 75,00 150,00
  3 50,85 152,55
  4 38,14 152,55
  5 30,60 153,00
  6 25,63 153,75
  7 22,07 154,50
  8 19,31 154,50

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.